Reklama

Ukradł puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - po godzinie był już w rękach policji

38-latek wyrwał puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która była przymocowana przy kasie jednego z marketów spożywczych. Złodzieja już po godzinie zatrzymała policja. 

Do zdarzenia doszło w czwartek, 22 stycznia w jednym z marketów spożywczych na terenie Warty. Sprawca wyrwał skarbonkę przymocowaną przy kasie jednego z marketów spożywczych i uciekł. Policjanci przejrzeli monitoring i od razu rozpoznali sprawcę, który był im dobrze z wcześniejszych konfliktów z prawem. Był to 38-letni mieszkaniec Warty. Mundurowi dokładnie patrolowali pobliski teren w poszukiwaniu złodzieja.

- Niespełna godzinę później policjanci zauważyli typowanego mężczyznę kiedy wchodził do jednego  z bloków mieszkalnych. Od 38-latka wyraźnie czuć był alkohol. W rozmowie z policjantami przyznał się do kradzieży. Twierdził, że pieniądze, które wyjął z puszki przeznaczył na alkohol i artykuły spożywcze - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Reklama

W  czasie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli butelkę z alkoholem. Mężczyzna został zatrzymany i trafił po policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego obecność ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. 38-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna w przeszłości wielokrotonie był notowany przez Policję.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości