Reklama

W Strobinie kierowca wjechał w inne auto podczas omijania

Do zdarzenia doszło w czwartek, 18 kwietnia, w Strobinie (gmina Konopnica). Kierujący volkswagenem uderzył w zaparkowane audi.

Jak podaje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu, ze wstępnych ustaleń mundurowych, pracujących na miejscu zdarzenia, wynika, że 41-latek, kierujący volkswagenem caddy,  podczas manewru omijania, uderzył w zaparkowane na poboczu audi.

- W wyniku uderzenia audi przemieściło się, z kolei volkswagen uderzył w przydrożne ogrodzenie – relacjonuje rzeczniczka.

- 41-latek za popełnione wykroczenie ukarany został mandatem karnym – dodaje.

W zabezpieczeniu miejsca kolizji wzięły udział jednostki straży pożarnej z JRG Wieluń oraz  z OSP z Rychłocic, Szynkielowa oraz Konopnicy. 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości