Reklama

Wybuch butli z gazem w domku letniskowym - 50-latka trafiła do szpitala

Mieszkańców Woli Mikorskiej w gminie Bełchatów obudził wybuch butli z gazem. Doszło do niego w jednym z domków letniskowych. 52-letnia kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, 25 września przed godziną 7. Na ten moment nie wiadomo, jaka była dokładnie przyczyna wybuchu butli z gazem. Ucierpiała w nim 52-letnia kobieta, która z poparzeniami twarzy została zabrana do szpitala.

Sam budynek uległ poważnemu zniszczeniu. Najlepiej widać to na zdjęciach. Na szczęście, jak mówią strażacy, nie doszło do wybuchu pożaru, nikt inny nie ucierpiał też przez rozwalone elementy domku, które znajdowały się w promieniu kilkudziesięciu metrów. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości