Mieszkańców Woli Mikorskiej w gminie Bełchatów obudził wybuch butli z gazem. Doszło do niego w jednym z domków letniskowych. 52-letnia kobieta trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło w środę, 25 września przed godziną 7. Na ten moment nie wiadomo, jaka była dokładnie przyczyna wybuchu butli z gazem. Ucierpiała w nim 52-letnia kobieta, która z poparzeniami twarzy została zabrana do szpitala.
Sam budynek uległ poważnemu zniszczeniu. Najlepiej widać to na zdjęciach. Na szczęście, jak mówią strażacy, nie doszło do wybuchu pożaru, nikt inny nie ucierpiał też przez rozwalone elementy domku, które znajdowały się w promieniu kilkudziesięciu metrów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze