Niebezpieczne zdarzenie w miejscowości Osiek. Podczas prac na budowie doszło do wybuchu. Poszkodowany został 21-latek.
Wszystko działo się w czwartek, 28 sierpnia po godz. 13 w miejscowości Osiek na terenie budowy. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży: OSP Węglewice, OSP Osiek oraz JRG Wieruszów.
- Na miejscu okazało się, że mężczyzna doznał obrażeń na skutek wybuchu. Miał obrażenia ręki - mówi mł. bryg. Karol Brylak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie.
Mieszkańcowi gminy Sokolniki natychmiast udzielono pomocy. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze