Reklama

Wybuch na budowie - ranny 21-latek trafił do szpitala!

Niebezpieczne zdarzenie w miejscowości Osiek. Podczas prac na budowie doszło do wybuchu. Poszkodowany został 21-latek. 

Wszystko działo się w czwartek, 28 sierpnia po godz. 13 w miejscowości Osiek na terenie budowy. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży: OSP Węglewice, OSP Osiek oraz JRG Wieruszów. 

- Na miejscu okazało się, że mężczyzna doznał obrażeń na skutek wybuchu. Miał obrażenia ręki - mówi mł. bryg. Karol Brylak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie. 

Mieszkańcowi gminy Sokolniki natychmiast udzielono pomocy. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości