Reklama

Wypadek na przejściu dla pieszych - 64-latek trafił do szpitala

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza w Sieradzu. Volkswagen potrącił 64-letniego mężczyznę, który trafił do szpitala. 

Wszystko działo się w czwartek, 30 października przed godz. 18 na ul. Sienkiewicza w Sieradzu. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. Jak ustaliły służby, kierowca volkswagena potrącił mężczyznę.

- 64-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Kierowca volkswagena był trzeźwy. Policja wyjaśnia wszystkie okoliczności tego zdarzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości