Reklama

WYPADEK W DZIAŁOSZYNIE. AUTO UDERZYŁO W DRZEWO, KIEROWCA ZBIEGŁ

27/04/2023 20:49
Dziś, w czwartek 27 kwietnia, około godz. 13.40., doszło do wypadku na ulicy Grota – Roweckiego w Działoszynie. Renault laguna uderzyło w drzewo. 26-letnia pasażerka, mieszkanka Trębaczewa, trafiła do szpitala, a kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia.

O wypadku policjantów poinformowali jego świadkowie.

- Zauważyli rozbity samochód, zareagowali i wezwali mundurowych – relacjonuje mł. asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. - Na miejscu funkcjonariusze zastali pasażerkę, natomiast kierowcy już nie było. Z relacji świadków wynika, że oboje stali w pobliżu samochodu, ale kiedy ci zadzwonili na 112, to najprawdopodobniej w tym momencie mężczyzna oddalił się z miejsca. Cały czas prowadzone są działania zmierzające do ustalenia, kto kierował pojazdem.

Do czynności poszukiwawczych wykorzystano psa tropiącego.

Fot.: Komenda Powiatowa PSP w Pajęcznie/ Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości