Wróć do artykułu

Zdjęcia Franciszek Wierzbicki z szansą na tytuł MVP marca w Lidze Centralnej – głosowanie trwa do 7 kwietnia - fotorelacja

06/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie piłka ręczna Wieluń

Franciszek Wierzbicki, obrotowy z AZS AWF Biała Podlaska, nominowany do tytułu MVP marca w Lidze Centralnej. Młody zawodnik, który zdobył 16 bramek w 4 meczach, podkreśla, że to dobry wynik dla jego pozycji. Jego skuteczność przyczyniła się do wyróżnienia w prestiżowym gronie. Głosowanie trwa do 7 kwietnia, a Wierzbicki zachęca do wsparcia na profilu Handball Polska. Jego rosnąca rola i doświadczenie sprawiają, że jest jednym z faworytów do tytułu.

Franciszek Wierzbicki , I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, MKS Wieluń Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości