Wróć do artykułu

Zdjęcia Historyczny dzień dla I LO w Wieluniu – podpisanie umowy patronackiej z Aptekami Burchacińscy - fotorelacja

03/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie edukacja Wieluń

Dziś I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu świętuje podpisanie umowy z Apteką Burchacińscy. Partnerstwo otwiera przed uczniami nowe możliwości rozwoju w branży farmaceutycznej. Warsztaty, praktyki zawodowe i staże w aptekach to tylko część korzyści. Współpraca ma na celu przybliżenie młodzieży zawodu farmaceuty oraz rynku aptecznego. Uczniowie entuzjastycznie wyrażają radość z tej inicjatywy, widząc w niej ogromną szansę na zdobycie praktycznej wiedzy.

Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Toporowie, Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Trębaczewie, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości