03/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Dziś I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu świętuje podpisanie umowy z Apteką Burchacińscy. Partnerstwo otwiera przed uczniami nowe możliwości rozwoju w branży farmaceutycznej. Warsztaty, praktyki zawodowe i staże w aptekach to tylko część korzyści. Współpraca ma na celu przybliżenie młodzieży zawodu farmaceuty oraz rynku aptecznego. Uczniowie entuzjastycznie wyrażają radość z tej inicjatywy, widząc w niej ogromną szansę na zdobycie praktycznej wiedzy.
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak