13/02/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Strefa relaksu - I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu uroczyście otwarto nową strefę relaksu, dedykowaną uczniom. Projekt, noszący znamiona spokoju i integracji, oferuje miejsce na wytchnienie od codziennego szkolnego zgiełku. Inicjatywa zyskała uznanie dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej i wsparciu hojnych sponsorów, wspierających rozwój lokalnej społeczności.
fot.: I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
fot.: I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
fot.: I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
fot.: I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
fot.: I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu