Wróć do artykułu

Zdjęcia Nowa strefa relaksu w I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu – oficjalne otwarcie - fotorelacja

13/02/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie edukacja Wieluń

Strefa relaksu - I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu uroczyście otwarto nową strefę relaksu, dedykowaną uczniom. Projekt, noszący znamiona spokoju i integracji, oferuje miejsce na wytchnienie od codziennego szkolnego zgiełku. Inicjatywa zyskała uznanie dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej i wsparciu hojnych sponsorów, wspierających rozwój lokalnej społeczności.

Zbigniew Wiśniewski, Paweł Walczybok, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości