03/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W sobotę 3 maja pod Pomnikiem Niepodległości na Placu Kościuszki w Działoszynie odbyła się uroczystość z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja. Goście, w tym burmistrz Rafał Draba i poseł Paweł Rychlik, uczestniczyli w ceremonii. Młodzież wystawiła spektakl, a wszyscy złożyli kwiaty i modlili się. Rodziny, w tym Jan Smolarek z wnukami, cieszyły się wydarzeniem. Dzieci, jak Dawid Smolarek, imponowały znajomością historii.
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major