Wróć do artykułu

Zdjęcia Pierwsze miejsce dla wszystkich drużyn w inauguracyjnym turnieju piłki nożnej w Wierzchlesie - fotorelacja

28/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie piłka nożna Wieluń

Inauguracyjny Turniej Piłki Nożnej dla uczniów kl. I-III na boisku przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu obfitował w emocje. Młodzi piłkarze z Wierzchlasu i Mierzyc oraz juniorzy z Kraszkowic rywalizowali w niebieskich, żółtych i czerwonych strojach. Po zaciętych meczach, pełni energii bawili się przy grillu. Wójt Leszek Gierczyk podkreślił, że najważniejsza była zabawa, nie wynik. Podsumowując turniej, ogłosił, że zwycięzcami są wszystkie drużyny. Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymali medale i słodką nagrodę.

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, Magdalena Zych, Leszek Gierczyk Wierzchlas - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości