28/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Inauguracyjny Turniej Piłki Nożnej dla uczniów kl. I-III na boisku przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu obfitował w emocje. Młodzi piłkarze z Wierzchlasu i Mierzyc oraz juniorzy z Kraszkowic rywalizowali w niebieskich, żółtych i czerwonych strojach. Po zaciętych meczach, pełni energii bawili się przy grillu. Wójt Leszek Gierczyk podkreślił, że najważniejsza była zabawa, nie wynik. Podsumowując turniej, ogłosił, że zwycięzcami są wszystkie drużyny. Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymali medale i słodką nagrodę.
Zdjęcia z Turnieju Piłki Nożnej dla klas I-III w Wierzchlesie / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z Turnieju Piłki Nożnej dla klas I-III w Wierzchlesie / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z Turnieju Piłki Nożnej dla klas I-III w Wierzchlesie / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z Turnieju Piłki Nożnej dla klas I-III w Wierzchlesie / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z Turnieju Piłki Nożnej dla klas I-III w Wierzchlesie / fot.: Elżbieta Mizak