Wróć do artykułu

Zdjęcia Pożar w Jedlach, gm. Nowa Brzeźnica: Ogień strawił nieużytki i zakrzaczenia - fotorelacja

15/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie służby w akcji Wieluń

Zdjęcia przedstawiają akcję gaśniczą straży pożarnej, która miała miejsce w Jedlach, gm. Nowa Brzeźnica. Na 30 arowym obszarze paliła się sucha trawa i zakrzaczenia. Na miejscu interwencji pojawiły się zastępy z OSP KSRG Prusicko, OSP KSRG Dubidze oraz OSP KSRG Nowa Brzeźnica, z całkowitą liczbą 17 strażaków. Działania polegały na zabezpieczeniu terenu, natarciu dwoma prądami wody oraz użyciu tłumic ręcznych do ugaszenia ognia. Cała akcja trwała ponad godzinę, a prawdopodobną przyczyną było nieostrożne obchodzenie się z ogniem przez dorosłe osoby.

OSP Nowa Brzeźnica, Kamil Bieś, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Pajęczno Nowa Brzeźnica - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości