11/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria przedstawia zdarzenie, jakie miało miejsce w Kopeciu w powiecie ostrzeszowskim, gdzie policja zatrzymała kierowcę mazdy za przekroczenie prędkości. 54-letni mieszkaniec powiatu oleskiego popełnił dwa przestępstwa, nie respektując zakazu prowadzenia pojazdów. Zapadł na niego wyrok sześciu miesięcy pozbawienia wolności i wysoka grzywna.