09/08/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć dedykowana Magdalenie Małolepszej - pracowniczce urzędu gminy Wieruszów, która opuszcza naszą ziemię, pozostawiając po sobie pustkę. Zdjęcia ukazują uśmiech oraz empatię, które towarzyszyły jej w kontakcie z ludźmi. Jej ciepło i zaangażowanie widoczne są na każdym fotografii, ilustrującym piękną pamięć o niej.
Fot. Facebook / Gmina Wieruszów