23/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Uczniowie I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, reprezentujący szkołę i powiat, wzięli udział w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża. Pomimo rywalizacji w Łodzi, zespół zajął czwarte miejsce. Nie startowano od 15 lat. Za sukces odpowiedzialni są m.in. Tobiasz Strugała, Michalina Bachorska, Kinga Uryszek, Zosia Goździk i Maria Polak pod opieką instruktorek Anny Jeż i Aleksandry Czyż-Kędzierskiej. Gratulacje!
fot.: I LO w Wieluniu
fot.: I LO w Wieluniu
fot.: I LO w Wieluniu
fot.: I LO w Wieluniu
fot.: I LO w Wieluniu