Przemysław Komór to prezes sekcji Sulmierzyce. To jednostka organizacyjna zrzeszająca hodowców gołębi pocztowych z gminy Sulmierzyce i okolic. Jej celem jest propagowanie sportu gołębiarskiego, organizowanie lotów konkursowych oraz wspieranie hodowców w rozwijaniu swoich pasji.