Przemysław i Bartłomiej Komór swoją przygodę z hodowlą gołębi pocztowych rozpoczęli w 2018 roku, od tego czasu ich gołębnik bardzo się rozwinął i na ten moment liczy już ponad 115 sztuk, a ta liczba wciąż rośnie.
Pasją do gołębi Przemysław zaraził się od swojego syna Bartka, który od najmłodszych lat interesował się hodowlą drobiu ozdobnego.








Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze