Reklama

19-latek zjechał z drogi i uderzył w drzewo - trafił do szpitala

19-letni kierowca wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 

Do wypadku doszło w poniedziałek, 9 czerwca o godz. 2 na al. Rydza-Śmigłego w Łodzi. Mężczyzna, który jechał oplem, z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. 

- Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia - mówi mł. asp. Maksymilian Jasiak z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Policjanci sprawdzą, czy 19-latek był trzeźwy i czy nie był pod wpływem środków odurzających. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości