19-letni kierowca wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Do wypadku doszło w poniedziałek, 9 czerwca o godz. 2 na al. Rydza-Śmigłego w Łodzi. Mężczyzna, który jechał oplem, z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.
- Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia - mówi mł. asp. Maksymilian Jasiak z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.
Policjanci sprawdzą, czy 19-latek był trzeźwy i czy nie był pod wpływem środków odurzających.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze