20-latek wpadł autem w poślizg i wjechał w ogrodzenie. Odłamek jego auta uszkodził inny pojazd, który w tym momencie przejeżdżał drogą.
Do zdarzenia doszło w piątek, 27 czerwca przed godz. 6 w miejscowości Palaty w powiecie ostrzeszowskim. Jak ustalili policjanci, 20-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego, który jechał fiatem stilo, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł w poślizg.
- Jego auto wypadło z drogi i uderzyło w ogrodzenie oczyszczalni ścieków. Jeden z odłamków uszkodzonego pojazdu uderzył w przejeżdżające volvo, którym jechał 53-letni mieszkaniec gminy Dobroszyce - tłumaczy asp. sztab. Tomasz Morawek z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Reklama
20-latek był trzeźwych, nikt nie został ranny. Sprawca otrzymał mandat karny oraz punkty karne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze