Reklama

20-latek wpadł w poślizg - jego auto zatrzymało się na ogrodzeniu

20-latek wpadł autem w poślizg i wjechał w ogrodzenie. Odłamek jego auta uszkodził inny pojazd, który w tym momencie przejeżdżał drogą. 

Do zdarzenia doszło w piątek, 27 czerwca przed godz. 6 w miejscowości Palaty w powiecie ostrzeszowskim. Jak ustalili policjanci, 20-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego, który jechał fiatem stilo, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł w poślizg.

- Jego auto wypadło z drogi i uderzyło w ogrodzenie oczyszczalni ścieków. Jeden z odłamków uszkodzonego pojazdu uderzył w przejeżdżające volvo, którym jechał 53-letni mieszkaniec gminy Dobroszyce - tłumaczy asp. sztab. Tomasz Morawek z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

20-latek był trzeźwych, nikt nie został ranny. Sprawca otrzymał mandat karny oraz punkty karne. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/06/2025 18:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości