Reklama

38-letni złodziej zatrzymany - ukradł rzeczy o łącznej wartości ponad 12 tys. zł

Policjanci zatrzymali 38-latka, który chwilę wcześniej okradł jednego z podróżujących na dworcu kolejowym. Okazało się, że działał w warunkach recydywy, bowiem na przestrzeni ostatnich tygodni dopuścił się wielu kradzieży i włamań. 

W czwartek, 19 czerwca policjanci zostali zawiadomieni o kradzieży, do której doszło na terenie dworca PKP w Koluszkach. Poszkodowany mężczyzna oraz złodziej znajdowali się w windzie. W pewnym momencie 38-latek wyciągnął mu z kieszeni spodni portfel z dokumentami i kartami płatniczymi oraz dwa telefony, a także wyrwał walizkę i gdy winda się zatrzymała, wybiegł z łupem. Policjanci wytypowali podejrzanego, którym mógł być wspomniany 38-letni mieszkaniec gminy Koluszki. 

- Kiedy zjawili się w miejscu, gdzie zazwyczaj przebywa, znaleźli u niego skradzioną walizkę i kilka skradzionych telefonów komórkowych. Mężczyzna został zatrzymany - mówi mł. asp. Aneta Kotynia, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego. 

Reklama

Policjanci ustalili również, że mężczyzna ma na swoim koncie liczne kradzieże i włamania, których dopuszczał się od 2 maja br. Łupem padały telefony komórkowe, portfele, karty płatnicze, rowery, dokumenty i odzież o łącznej wartości ponad 12 tys. zł. 38-latek działał w warunkach recydywy, za co grozi zwiększony wymiar kary. Usłyszał już zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości