Reklama

Dachowanie Forda na S2 - wszystko przez manewr innego kierowcy

Niebezpieczne zdarzenie na trasie S2. Kierowca Forda zjechał z drogi i dachował. 

Wszystko działo się w czwartek, 13 sierpnia po godz. 14 na trasie 2 w kierunku Warszawy (na wysokości miejscowości Śniatowa w powiecie zgierskim). Jak wynika z ustaleń policjantów, nieustalony kierowca pojazdu ciężarowego zmieniał pas ruchu, ale przed wykonaniem manewru nie upewnił się, czy może zrobić to w bezpieczny sposób.

- W celu uniknięcia zderzenia kierowca Forda, 48-letni mężczyzna, zjechał na lewe pobocze, gdzie stracił panowanie nad pojazdem - informuje sierż. sztab. Bartłomiej Arcimowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu. 

Reklama

Pojazd zjechał do rowu i dachował. Na szczęście mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Podróżował sam. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze, a przede wszystkim o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości