Reklama

Audycje muzyczne w Ożarowie

W środę, 25 października, w Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie Oddział Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbyło się spotkanie muzyczne dla dzieci z przedszkoli i szkół.

W trakcie audycji pt. "Wesołe nutki na jesienne smutki" została zaprezentowana muzyka barokowa. Podczas wydarzenia wystąpili: Jerzy Bober – fagot, Malwina Kęsicka – altówka, Milena Szczukiecka – flet oraz Magdalena Mirowska – fortepian oraz prowadzenie audycji.

W spotkaniu wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ożarowie oraz Szkoły Podstawowej z Mierzyc i z Przedszkola nr 2 Wieluniu.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości