Reklama

Auto zderzyło się ze skuterem - poszkodowany 63-latek w szpitalu

60-letnia kobieta, która jechała fiatem punto, uderzyła w skuter, którym poruszał się 63-latek. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek, 7 listopada przed godz. 18 na ul. Reymonta w Radomsku. 63-letnia kobieta, która kierowała fiatem punto, wyjeżdżała z parkingu.

- Nie ustąpiła ona pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia ze skuterem, którym poruszał się 63-letni mężczyzna - informuje podinsp. Aneta Wlazłowska z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. Obydwoje kierowcy byli trzeźwi. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze, a także o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości