60-letnia kobieta, która jechała fiatem punto, uderzyła w skuter, którym poruszał się 63-latek. Mężczyzna trafił do szpitala.
Do wypadku doszło w piątek, 7 listopada przed godz. 18 na ul. Reymonta w Radomsku. 63-letnia kobieta, która kierowała fiatem punto, wyjeżdżała z parkingu.
- Nie ustąpiła ona pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia ze skuterem, którym poruszał się 63-letni mężczyzna - informuje podinsp. Aneta Wlazłowska z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.
Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. Obydwoje kierowcy byli trzeźwi. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze, a także o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze