Mieszkaniec jednego z wieluńskich osiedli poinformował redakcję portalu kulisy.net, że pod okolicznym sklepem doszło do gwałtownej bójki. W awanturze mieli brać udział obcokrajowcy, a w użyciu być nóż. Policja potwierdza zgłoszenie bójki, ale…
- W piątek 13 marca, ok. godz. 8, policjanci interweniowali na jednym z wieluńskich osiedli w rejonie sklepu, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym bójki. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy, którzy nie potwierdzili tego faktu - informuje asp. sztab. Katarzyna Grela, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.
- Policjanci rozpytali osoby znajdujące się w rejonie sklepu, jednak nikt nie potwierdził, aby doszło tam do bójki lub innego zdarzenia wymagającego interwencji policji. Sprawdzono również teren przyległy – dodaje rzeczniczka wieluńskiej policji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Artykuł poziomu libacji na skwerku, tylko potwierdza dno dziennikarskie na jakie stoczyły się kulisy
Artykuł poziomu libacji na skwerku, tylko potwierdza dno dziennikarskie na jakie stoczyły się kulisy