Reklama

Bójka pod sklepem w Wieluniu

Mieszkaniec jednego z wieluńskich osiedli poinformował redakcję portalu kulisy.net, że pod okolicznym sklepem doszło do gwałtownej bójki. W awanturze mieli brać udział obcokrajowcy, a w użyciu być nóż. Policja potwierdza zgłoszenie bójki, ale…

- W piątek 13 marca, ok. godz. 8, policjanci interweniowali na jednym z wieluńskich osiedli w rejonie sklepu, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym bójki. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy, którzy nie potwierdzili tego faktu - informuje asp. sztab. Katarzyna Grela, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.

- Policjanci rozpytali osoby znajdujące się w rejonie sklepu, jednak nikt nie potwierdził, aby doszło tam do bójki lub innego zdarzenia wymagającego interwencji policji. Sprawdzono również teren przyległy – dodaje rzeczniczka wieluńskiej policji.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Homo sapiens - niezalogowany 2026-03-15 20:49:32

    Artykuł poziomu libacji na skwerku, tylko potwierdza dno dziennikarskie na jakie stoczyły się kulisy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości