Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza w Sieradzu. Zderzyły się tam cztery auta.
Wszystko działo się w poniedziałek, 2 czerwca po godz. 16 na trasie Sieradz - Zduńska. Jak relacjonuje sieradzka policja, 28-latek, który jechał busem, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go renault megane, którym jechała 51-letnia mieszkanka Sieradza i uderzył w tył osobówki.
- Siła uderzenie była tak duża, że pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam z kolei renault uderzyło w citroena i w seicento - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Reklama
Nikomu na szczęście nic się nie stało, kierowcy posiadali uprawnienia i byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym oraz punktami karnymi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze