Reklama

Bus uderzył w osobówkę, a ta w dwa kolejne auta - co było przyczyną zdarzenia?

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza w Sieradzu. Zderzyły się tam cztery auta.

Wszystko działo się w poniedziałek, 2 czerwca po godz. 16 na trasie Sieradz - Zduńska. Jak relacjonuje sieradzka policja, 28-latek, który jechał busem, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go renault megane, którym jechała 51-letnia mieszkanka Sieradza i uderzył w tył osobówki. 

- Siła uderzenie była tak duża, że pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam z kolei renault uderzyło w citroena i w seicento - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Reklama

Nikomu na szczęście nic się nie stało, kierowcy posiadali uprawnienia i byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym oraz punktami karnymi. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości