Dwa samochody zderzyły się we wtorek w Zawadach na drodze wojewódzkiej nr 491. Nikt na szczęście nie odniósł obrażeń.
Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 19 września ok. godz. 16. Na DW 491 zderzyły się dwa pojazdy: renault oraz mercedes. Kierująca pierwszym z nich, która jechała w kierunku Częstochowy, zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z jadącym z naprzeciwka autem.
- 50-latka, a także 43-latek (kierowcy samochodów) byli trzeźwi. W renault jechała jedna osoba, w mercedesie trzy. Nikt na szczęście nie ucierpiał, dlatego zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję - informuje asp. Joanna Wiącek-Głowacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.
Reklama
Rzecznik policji dodaje, że prawdopodobną przyczyną było zmęczenie kierującej renault.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze