Reklama

CZOŁOWE ZDERZENIE W PODDĘBICACH. PIĘĆ OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA

01/04/2023 21:57
Dzisiaj (sobota, 1 kwietnia) w Poddębicach doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Wszyscy, którzy w nich jechali, trafili do szpitala.

Wypadek miał miejsce około godz. 16.30, na ulicy Łódzkiej, w ciągu drogi krajowej nr 72. Zderzyły się tam samochody kia seed i opel insygnia. Tym pierwszym podróżowała czteroosobowa rodzina: 42-letni kierowca, jego o trzy lata młodsza żona oraz dwójka dzieci w wieku 11 lat i 2,5 roku. W oplu natomiast jechał 65-letni mężczyzna.

- Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala – informuje mł. asp. Sylwia Kaźmierczak, rzecznik prasowa KPP w Poddębicach. - Kierujący byli trzeźwi. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Na miejscu pracowały wszystkie służby ratownicze. Od 16.30 do 19.10 droga była zablokowana. Na ten czas wyznaczono objazdy.

Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach 

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości