Już po raz trzydziesty Działoszyn jest dziś muzyczną stolicą. Właśnie zakończył się koncert O.S.T.R na scenie Żabson
Dziś wystartowały trzydzieste Dni Miasta i Gminy Działoszyn, na scenie wystąpił już zespół DALIGO oraz O.S.T.R
To nie wszystkie atrakcję jakie przygotowali organizatorzy, Dni miasta będą trwały przez cały weekend a zakończy je dyskoteka pod gwiazdami którą poprowadzi DJ SZAMAN.
Już od 21:15 na scenie pojawi się długo oczekiwany Żabson a zaraz po koncercie dj KURAS SHOW

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze