Reklama

Do Gromadzic przyjechał Mikołaj - były prezenty i wspólna zabawa

Dzieci w czerwonych strojach, z pięknymi mikołajkowymi czapkami na głowach - tak społeczność szkolna Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach oczekiwała na przyjście Świętego Mikołaja. I w końcu się doczekała, bo przybył on do dzieci z workiem prezentów. 

Święty Mikołaj przybył do szkoły w towarzystwie elfów, śnieżynki i renifera. Zanim rozdali prezenty, zaprosili uczniów na krótkie przedstawienie oraz wspólną zabawę. Po niej wręczyli grzecznym dzieciom, a więc całej szkolnej społeczności, drobne upominki. 

Radość najmłodszych była bardzo duża. Cieszyli się, że Święty Mikołaj znalazł czas, żeby pojawić się w ich szkole. 
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości