Reklama

Dominika Włodarczyk z kolejnym sukcesem

Dominika Włodarczyk znalazła się w szerokiej kadrze Polski na zbliżające się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.

W wydanym przed kilkoma dniami komunikacie przez Polski Związek Kolarski Dominika Włodarczyk znalazła się wśród 9 zawodniczek, które będą rywalizowały o wyjazd na XXXIII Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Spośród 9 zawodniczek finalnie zostaną wyłonione 3, które wezmą udział w wyścigu ze startu wspólnego, 2 kolarki zostaną wybrane do jazdy indywidualnej na czas. Małgorzata Jasińska trenerka kadry narodowej będzie mogła wybrać spośród wyłonionych już kolarek, które udadzą się reprezentować kadrę na IO w Paryżu - jedną, która będzie mieć możliwość reprezentowania kadry w obu konkurencjach, a więc w wyścigu ze startu wspólnego oraz jeździe indywidualnej na czas.

Udany początek roku Dominiki, miejsca w czołówce zawodów, ścisły top jeśli chodzi o ranking Womens World Tour - w tym momencie Dominika zajmuje pozycję wiceliderki, a także w rankingu UCI ( Międzynarodowa Unia Kolarska red. ) gdzie jest czwarta daje całkiem realne nadzieje poparte przede wszystkim świetną formą sportową, że zobaczymy 23 - latkę na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Początek zmagań olimpijskich zaplanowany jest na 26 lipca, potrwają one do 11 sierpnia.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/03/2024 10:57
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości