Ogromny sukces Dominiki Włodarczyk! Wychowanka MLKS Wieluń została mistrzynią Polski w jeździe indywidualnej na czas. To pierwszy taki tytuł w jej dotychczasowej karierze.
Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym odbyły się w Raszągu koło Biskupca. Do rywalizacji wśród kobiet przystąpiła Dominika Włodarczyk. Zawodniczka UAE Team ADQ nie dała szans swoim rywalkom na trasie o długości 26 kilometrów. Wychowanka MLKS Wieluń miała ponad półtorej minuty przewagi nad broniącą tytułu Agnieszką Skalniak-Sójką oraz ponad dwie minuty nad Martą Lach. Dla naszej zawodniczki jest to pierwszy tytuł Mistrzyni Polski w kolarstwie szosowym w jej karierze.
Przypomnijmy, że Dominika Włodarczyk to wychowanka klubu MLKS Wieluń. Pochodzi z Okalewa w gminie Ostrówek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze