Reklama

Ogromny sukces Dominiki Włodarczyk! Nasza zawodniczka została Mistrzynią Polski

Ogromny sukces Dominiki Włodarczyk! Wychowanka MLKS Wieluń została mistrzynią Polski w jeździe indywidualnej na czas. To pierwszy taki tytuł w jej dotychczasowej karierze. 

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym odbyły się w Raszągu koło Biskupca. Do rywalizacji wśród kobiet przystąpiła Dominika Włodarczyk. Zawodniczka UAE Team ADQ nie dała szans swoim rywalkom na trasie o długości 26 kilometrów. Wychowanka MLKS Wieluń miała ponad półtorej minuty przewagi nad broniącą tytułu Agnieszką Skalniak-Sójką oraz ponad dwie minuty nad Martą Lach. Dla naszej zawodniczki jest to pierwszy tytuł Mistrzyni Polski w kolarstwie szosowym w jej karierze. 

Przypomnijmy, że Dominika Włodarczyk to wychowanka klubu MLKS Wieluń. Pochodzi z Okalewa w gminie Ostrówek. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości