Reklama

Drab znów się cieszy - kolejny wniosek burmistrza Działoszyna z dużym dofinansowaniem

Od Rafała Draba, burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn niejeden samorządowiec mógłby uczyć się skuteczności w pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Dopiero co włodarz ogłosił, że pozyskał środki i będzie budował basen. Dziś przekazał kolejną dobrą informację dla mieszkańców gminy, że otrzyma ponad dwa i pół miliona złotych na budowę nowej hali w Trębaczewie.

Gmina Działoszyn ma dla swoich mieszkańców znakomitą wiadomość. Urząd Miasta i Gminy w Działoszynie poinformował, że pozyskano dofinansowanie w ramach Programu Olimpia z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę nowej hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Trębaczewie. 

Dzięki uzyskanej dotacji o wartości 2,65 mln złotych, Trębaczew wkrótce zyska nowoczesny obiekt sportowy. Ta inwestycja ma szczególne znaczenie dla najmłodszych mieszkańców, ponieważ nowa hala stanie się miejscem nie tylko do rekreacji, ale także do rozwijania sportowych pasji dzieci i młodzieży.

Reklama

- Duże wsparcie otrzymaliśmy przy pozyskiwaniu tych środków od posła Pawła Rychlika i trzeba o tym pamiętać - podsumowuje burmistrz Rafał Drab.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Bolo - niezalogowany 2023-10-11 06:39:31

    Dajcie spokój, Rychlik daje czeki bez pokrycia, taka kiełbasa wyborcza. Dlaczego nie rozdawali czeków wcześniej ? Tydzień przed wyborami tak się akurat złożyło. A Pan Burmistrz powinien być rozliczony za ,,przetargi,, i sprzedaż nieruchomości należących do gminy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości