Mieszkańcy budynku mieszkalnego w Ostrówku wezwali straż pożarną, ponieważ wyczuwali duszący zapach. Po przyjeździe na miejsce szybko znaleziono przyczynę tej sytuacji.
Wszystko działo się w środę, 1 maja przed godziną 12. Po przyjeździe na miejsce strażacy również poczuli zapach stęchlizny. Po chwili udało im się znaleźć przyczynę. Okazało się, że było nim... martwe zwierzę na strychu, które było w stanie rozkładu. Po usunięciu go, strażacy wrócili do koszar.
W akcji uczestniczyły dwa zastępy strażaków: jeden z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie, drugi z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrówku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze