23 czerwca w Oddziałach Prewencji Policji w Łodzi odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych policjantów. 100 nowych funkcjonariuszy zasili garnizon łódzki. Wśród nich dwóch mundurowych, którzy rozpoczną służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie.
Nowymi funkcjonariuszami zostali post. Tomasz Stysiak oraz post. Paulina Węgrzycka.
- Przed nimi kilkumiesięczne szkolenie podstawowe podczas, którego zdobędą umiejętności teoretyczne i praktyczne przygotowujące do pełnienia służby – informuje sierż. sztab. Wioletta Mielczarek, rzecznik KPP w Wieluniu.
- Komendant pajęczańskiej policji, inspektor Karol Mielczarek osobiście gratulował naszym nowym policjantom wstąpienia w niebieskie szeregi. Życzył wielu sukcesów w pełnieniu tej niełatwej i odpowiedzialnej służby.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze