Reklama

Gmina szuka właściciela psów lub nowego domu dla czworonogów

Gmina Strzelce Wielkie zwróciła się z apelem do mieszkańców o pomoc w znalezieniu właściciela dwóch uroczych piesków lub nowego domu dla tych sympatycznych czworonogów. Informacja o poszukiwaniu pojawiła się na profilu gminy w mediach społecznościowych, wzbudzając duże zainteresowanie i liczne reakcje.

Pieski obecnie przebywają w Dębowcu Wielkim. Są bardzo sympatyczne i łagodnie usposobione, co sprawia, że szybko zyskały sobie sympatię lokalnej społeczności.

- Szanowni Państwo, szukamy właścicieli tych dwóch uroczych piesków. Obecnie znajdują się w Dębowcu Wielkim. Są bardzo sympatyczne i łagodnie usposobione. Może komuś uciekły i właściciel ich poszukuje? Ewentualnie może znajdzie się rodzina, która chciałaby je przygarnąć? - czytamy w apelu gminy.

Gmina Strzelce Wielkie prosi wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje o właścicielach piesków, lub są zainteresowani ich adopcją, o kontakt z Urzędem Gminy pod numerem telefonu: (34) 311 07 78.

Reklama

Jest to doskonała okazja dla rodzin, które pragną przygarnąć zwierzęta i dać im nowy, kochający dom. Każdy, kto ma możliwość, zachęcany jest do rozważenia adopcji, gdyż te sympatyczne pieski z pewnością odwdzięczą się miłością i wiernością.

Lokalne społeczności często stają na wysokości zadania, pomagając w takich sytuacjach. Miejmy nadzieję, że również tym razem uda się znaleźć odpowiedzialnych właścicieli, którzy zapewnią pieskom bezpieczny i szczęśliwy dom.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/07/2024 15:22
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości