Reklama

Groźne zdarzenie w Wieruszowie! 21-latek uderzył autem w budynek

Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło na terenie Wieruszowa. 21-letni Gruzin stracił panowanie nad autem i uderzył w budynek.

Wszystko działo się w piątek, 25 kwietnia przed godz. 23 na ul. Warszawskiej. Policjanci zostali wezwani do kolizji drogowej. 

- 21-letni obywatel Gruzji, mieszkaniec Wieruszowa, jechał oplem astrą. Nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Mężczyzna został przebadany alkomatem - był trzeźwy. 21-latek został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji, otrzymał też punkty karne. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości