Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło na terenie Wieruszowa. 21-letni Gruzin stracił panowanie nad autem i uderzył w budynek.
Wszystko działo się w piątek, 25 kwietnia przed godz. 23 na ul. Warszawskiej. Policjanci zostali wezwani do kolizji drogowej.
- 21-letni obywatel Gruzji, mieszkaniec Wieruszowa, jechał oplem astrą. Nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Mężczyzna został przebadany alkomatem - był trzeźwy. 21-latek został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji, otrzymał też punkty karne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze