Reklama

Jak w paryskiej kafejce

 

W wieczór, 13 lutego, sala widowiskowa Domu Kultury w Ożarowie na kilka kwadransów zamieniła się we francuską kawiarenkę. Przy stolikach zasiadła dostojna publiczność, a z estrady popłynęły dźwięki francuskich i polskich utworów.

Ich wspólnym tematem było jedno z najpiękniejszych słów - miłość. I o miłości wokalnie i muzycznie wypowiedzieli się występujący tu w ten wieczór artyści – wokalistka i skrzypaczka Jagoda Wojewódka, wokalistka Maria Sułkowska oraz akordeonista Jean Pierre Wdowczyk.

- A zgromadzona publiczność miała okazję poczuć klimat małej, francuskiej kawiarenki – uśmiecha się Natalia Zwierz, dyrektor ożarowskiego Domu Kultury.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/02/2024 20:02
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości