Niewiele zabrakło Jakubowi Pacholcowi do medalu podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym która rozgrywana jest w Kraśniku.
Wychowanek MLKS-u Wieluń Jakub Pacholec, zajął 13 miejsce w jeździe indywidualnej na czas podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym która rozgrywana jest w Kraśniku.
Dystans 10 kilometrów podopieczny trenera Michała Kusia pokonał w czasie 14 minut, 3 sekund.
13 lokata Jakuba podczas rywalizacji nie do końca oddaje sukces młodego zawodnika MLKS-u. Pacholec do miejsca medalowego stracił bardzo niewiele, co tylko pokazuje jak zacięta była to walka wśród 60 kolarzy, którzy stanęli na starcie dzisiejszego ścigania. Do brązowego medalu Jakub stracił zaledwie 21 sekund, do złota raptem 34 sekundy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze