Reklama

Jechał 117 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy

31-letni mieszkaniec województwa łódzkiego pędził przez Popów z prędkością aż 117 km/h. To nie umknęło uwadze kłobuckiej drogówki, która w tym miejscu przeprowadzała rutynową kontrolę. 31-latek przez najbliższe trzy miesiące nie wsiądzie za kierownicę - policja zatrzymała mu prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło na ulicy Wieluńskiej. Mężczyzna oprócz tego, że stracił prawo jazdy - został ukarany mandatem w kwocie 2000 złotych, a do jego konta dopisano 14 punktów karnych. To jednak niejedyny zatrzymany tego dnia. 

Reklama

Na ulicy Długiej w Złochowicach (gm. Opatów) mundurowi namierzyli Audi, które w terenie zabudowanym poruszało się z prędkością 110 km/h. Także w tym przypadku 34-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego stracił prawo jazdy oraz został ukarany mandatem w kwocie 1300 złotych.

- Po raz kolejny apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zmniejszali szybkość w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za nas samych, ale również za innych uczestników ruchu drogowego - komentuje asp. Joanna Wiącek-Głowacz, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości