Już w niedzielę, 5 stycznia, Klasztor Sióstr Bernardynek w Wieluniu zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które wprowadzi uczestników w klimat świątecznej refleksji i radości. Wspólnie z Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury i Sportu przygotowano wieczór pod hasłem „Kolędowanie przy żłóbku”.
Uroczystość rozpocznie się o godzinie 15:30 Mszą Świętą w Kościele i Klasztorze Sióstr Bernardynek. Następnie, o godzinie 16:30, odbędzie się koncert kolęd, który z pewnością poruszy serca uczestników. Na scenie wystąpią chór oraz Zespół Muzyki Dawnej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu, oferując niezwykłe wykonania tradycyjnych polskich kolęd.
To wydarzenie to doskonała okazja, by spędzić czas w gronie rodziny, przyjaciół i lokalnej społeczności, jednocześnie celebrując ducha Bożego Narodzenia. Organizatorzy gwarantują niezapomniane chwile w pięknej scenerii i atmosferze pełnej ciepła i radości.
Nie przegapcie tego magicznego wieczoru! Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze