Reklama

Kolejny pożar na polu - spalił się prawie hektar zboża

Strażacy - po raz kolejny w ostatnich dniach - walczyli z pożarem zboża. Tym razem ogień pojawił się na polu w Piekarach w gminie Sulmierzyce. 

Pożar wybuchł w niedzielę, 20 sierpnia ok. godz. 11:40. W akcji, która trwała 40 minut uczestniczyły cztery jednostki straży: dwie z OSP KSRG Sulmierzyce oraz po jednej JRG Pajęczno i OSP KSRG Dubidze. 

- Spaliło się około 70 arów pola - tłumaczy nam dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie. 

Prawdopodobną przyczyną pożaru mogła być iskra z maszyn rolniczych, które pracowały na polu. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości