Reklama

Kolizja na DK42 w Dworszowicach Kościelnych: Kierująca straciła panowanie na łuku drogi

Dziś rano, na ulicy Dąbrowskiego w Dworszowicach Kościelnych doszło do kolizji osobowego Daewoo Lacetti z pojazdem ciężarowym marki MAN.

O godzinie 6, w miejscowości Dworszowice Kościelne, na ulicy Dąbrowskiego, przy drodze krajowej nr 42 doszło do kolizji dwóch pojazdów.

Jak podaje asp. Wioletta Mielczarek, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie, 44-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego, kierująca samochodem marki Daewoo Lacetti, na łuku drogi w prawo nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem. Uderzyła w prawidłowo jadący zespół pojazdów marki MAN, którym kierował 53-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego. 

Reklama

Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało. Sprawca został ukarany mandatem karnym.  

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości