Nieostrożność za kierownicą zakończyła się kolizją. 25 kwietnia, na ulicy 18 stycznia w Wieluniu doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden z kierowców trafił do szpitala, a sprawca został ukarany mandatem.
Jak podaje asp. sztab. Katarzyna Grela, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu, wieluńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce 25 kwietnia w Wieluniu, na ulicy 18 stycznia.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 40-latek kierujący Fordem Transitem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go Volkswagena Tiguana, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. 48-latek kierujący Volkswagenem został zabrany do szpitala na badania. Mężczyźnie nic poważnego się nie stało.
Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem za popełnione wykroczenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze