Islandzki duet Myrkvi wystąpi podczas wyjątkowego koncertu w Pajęcznie. Wyjątkowego, bowiem odbędzie się na... złomowisku.
To nie pierwsza tego typu impreza w Pajęcznie. W przeszłości przed publicznością zaprezentowali się Henry no Hurry oraz Sad Smiles. W tym roku organizatorzy zaprosili islandzki duet Myrkvi, który po raz pierwszy wystąpi w naszym kraju.
- W ich muzyce nastrojowy rock miesza się z folkiem, ale nie brakuje elementów bluesa, czy popu. Lekkie i ładne, a równocześnie intrygujące melodie potrafią szczerze poruszyć i chwycić za serce. I taki to będzie koncert! Absolutnie niepowtarzalny - zapowiada Wojciech Beśka, organizator imprezy.
Reklama
Koncert odbędzie się w niedzielę, 13 sierpnia o godz. 19:30 na ul. Wieluńskiej 39 w Pajęcznie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze