Reklama

Nastolatka została potrąca na pasach. Policja ukarała ją wysokim mandatem

Nie zawsze potrącenie pieszego jest winą kierowcy. Potwierdza to historia, która wydarzyła się w miniony czwartek (21 listopada) w pobliżu marketu Dino w Rojowie (gm. Ostrzeszów), gdzie nastolatka weszła wprost pod nadjeżdżające auto. Policja ukarała ją wysokim mandatem.

Zdarzenie miało miejsce w godzinach porannych na ul. Wrocławskiej. Z ustaleń mundurowych wynika, że 19-letnia ostrzeszowianka nie zachowała ostrożności podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych i weszła wprost pod nadjeżdżającego Forda. 

- Kobieta nie doznała żadnych obrażeń ciała, a za popełnione wykroczenie dotyczące spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym została ukarana dość wysokim mandatem - komentuje asp. szt. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Jak udało nam się ustalić - lekkomyślna nastolatka będzie musiała zapłacić powyżej tysiąca złotych kary. Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności przy przejściach dla pieszych. Pamiętajmy, że teoretyczne pierwszeństwo nie zwalnia nas z odpowiedzialności za swoje bezpieczeństwo. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości