31 stycznia świetlica wiejska w Dworszowicach Pakoszowych stanie się centrum świąteczno-noworocznego kolędowania. Impreza wystartuje o godzinie 18-tej.
Goście będą mieli okazję podziwiać talenty muzyków Orkiestry Dętej Gminy Sulmierzyce oraz popisy wokalne artystów działających przy gminnej bibliotece. Na wszystkich będzie również czekał słodki poczęstunek i rozgrzewające napoje.
Do wspólnego noworocznego kolędowania w Dworszowicach Pakoszowych zachęca i zaprasza Stowarzyszenie „Razem Łatwiej”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze