Reklama

Obejrzyj wystawę „Autyzm i my”

Trwa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu. Można ją oglądać w holu głównym Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej.

Co roku 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Autyzmu. Z tej okazji 31 marca otworzona została wystawa zatytułowana „Autyzm i my”. Składają się na nią 43 prace plastyczne uczniów. 
Wystawę otworzyły Katarzyna Wyrębak, dyrektor ZSS i Iwona Podeszwa, dyrektor MiGBP. 
Wernisaż był również okazją do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych przez ucznia tej szkoły Błażeja Raduckiego. Chłopcu akompaniował nauczyciel ZSS Zbigniew Szpikowski.
Prace, z zachowaniem wymogów reżimu sanitarnego, można oglądać do 30 kwietnia.

Ela Wodecka 
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości