Trwa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu. Można ją oglądać w holu głównym Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej.
Co roku 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Autyzmu. Z tej okazji 31 marca otworzona została wystawa zatytułowana „Autyzm i my”. Składają się na nią 43 prace plastyczne uczniów.
Wystawę otworzyły Katarzyna Wyrębak, dyrektor ZSS i Iwona Podeszwa, dyrektor MiGBP.
Wernisaż był również okazją do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych przez ucznia tej szkoły Błażeja Raduckiego. Chłopcu akompaniował nauczyciel ZSS Zbigniew Szpikowski.
Prace, z zachowaniem wymogów reżimu sanitarnego, można oglądać do 30 kwietnia.
Ela Wodecka
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze