Strażacy walczyli z pożarem ścierniska przy ul. Jagiełły w Wieluniu. Spaliło się ok. 10 arów.
Informacja o zdarzeniu wpłynęła do straży przed godziną 18 we wtorek, 8 sierpnia. Pożar szybko udało się opanować, nikt nie ucierpiał, trwa wyjaśnianie przyczyn pojawienia się ognia.
W akcji gaśniczej uczestniczyły trzy jednostki: JRG Wieluń, KSRG OSP Masłowice oraz OSP Wieluń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze