Reklama

Plama oleju na drodze - strażacy na czas ją usunęli

Plama oleju na jezdni może doprowadzić do tragedii. Na szczęście nie doszło do takiej na ul. Warszawskiej i ks. Jerzego Popiełuszki w Wieluniu, ponieważ na czas zdążyli ją usunąć strażacy. 

Informacja o niebezpiecznej substancji pojawiła się w poniedziałek, 7 sierpnia ok. godz. 16:30. W akcji uczestniczyły dwie jednostki: JRG Wieluń oraz OSP Wieluń. Po kilkudziesięciu minutach akcja zakończyła się sukcesem i kierowcy mogli bezpiecznie podróżować tymi ulicami miasta. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości