Plama oleju na jezdni może doprowadzić do tragedii. Na szczęście nie doszło do takiej na ul. Warszawskiej i ks. Jerzego Popiełuszki w Wieluniu, ponieważ na czas zdążyli ją usunąć strażacy.
Informacja o niebezpiecznej substancji pojawiła się w poniedziałek, 7 sierpnia ok. godz. 16:30. W akcji uczestniczyły dwie jednostki: JRG Wieluń oraz OSP Wieluń. Po kilkudziesięciu minutach akcja zakończyła się sukcesem i kierowcy mogli bezpiecznie podróżować tymi ulicami miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze