Oliwier Krzyszkowski, reprezentujący barwy Omegi Kleszczów zaliczy ostatnie wydarzenie sportowe z jego udziałem w roli głównej do bardzo udanych.
Oliwier Krzyszkowski, reprezentujący Omegę Kleszczów podczas rozgrywanych we Wrocławiu Parapływackich Letnich Mistrzostw Polski Juniorów w dniach 13-14 kwietnia po raz kolejny potwierdził swój pływacki talent oraz wysoką formę. W zawodach Oliwier wystartował na dystansach 50 i 100 metrów stylem grzbietowym oraz dowolnym, kończąc prawie każdy start w danej konkurencji pływackiej jako zwycięzca, tym samym zdobywając trzy złote medale. Tylko jeden start na 100 metrów - stylem dowolnym Krzyszkowski ukończył jako drugi, dokładając do złotych medali, krążek koloru srebrnego. W zawodach wystartowało 176 pływaków z 28 klubów w całej Polsce. Oczywiście to nie jedyne sukcesy pływackie Oliwiera Krzyszkowskiego, który jest jednym z czołowych pływaków w naszym kraju, w swojej kategorii wiekowej. Uczeń Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie. Na poprzednich Letnich Parapływackich Mistrzostwach Polski Oliwier startował pięciokrotnie za każdym razem bijąc swój rekord życiowy, do tego oczywiście zdobywając medale i tytuły Mistrza Polski. Oliwier jako reprezentant Polski startuje z zawodach Pucharu Świata między innymi w tym roku w Melbourne ( Australia ) czy Lignano Sabbiadoro ( Włochy ) gdzie również zajmował czołowe lokaty i zdobywał medale, poprawiając przy tym rekord życiowy na swoich koronnych konkurencjach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze